JOQ Albania
Home

Përplasen Benzat “kokë më kokë”/ Dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12/06/2019 9:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të Krujës.

Dy makina tip “Benz” u përplasën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Foto ilustruese

Një nga të plagosurit u transportua në spitalin e Traumës.

Nuk dihen ende rrethanat apo shkaqet e aksidentit.