JOQ Albania
Home

Vjen më në fund goli i avantazhit, Sokol Cikalleshi zhbllokon sfidën ndaj Moldavisë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 11/06/2019 22:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Po luhet në këto momente në "Elbasan Arena" ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë e vlefshme për kualifikueset e Europianit.

Pjesa e parë u mbyll në barazim, ndërsa në pjesën e dytë ka ardhur goli i avantazhit.

Sokol Cikalleshi i futur si zëvendësues ka gjetur golin në minutën e 65-te falë një asisti nga Odise Roshi.

Aktualisht kuqezinjtë po udhëheqin 1-0…