JOQ Albania
Home

Panik në kryeqytet, shpërthen bombola e gazit në katin e pestë të godinës
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 11/06/2019 21:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një bombol gazi ka shpërthyer pak më parë në kryeqytet.

Ngjarja është regjistruar në katin e pestë të një pallati te Shkolla e Kuqe.

Për momentin nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

Bombolat e gazit janë tepër të rrezikshme sidomos tashmë në periudhën e verës.