JOQ Albania
Home

Iu rrit gjoksi në përmasa të mëdha gjatë shtatzënisë, flet nëna: Më ka shkatërruar jetën
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/06/2019 21:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një nënë që ka pësoi rritje të gjoksit në përmasa të mëdha gjatë shtatzënisë është shprehur se kjo gjë i ka shkatërruar jetë.

21-vjeçarja Natalie Donnan thotë se gjoksi i saj është aq i madh sa i shkakton një dhimbje të padurueshme shpine.

Donnan thotë gjithashtu se për shkak të përmasave të mëdha të gjinjve të saj e ka të pamundur që të ecë në distanca të largëta apo edhe të shkojë në palestër.

Ajo thotë se ajo gjithmonë ka pasur gjoks të madh por, shton se situata u bë edhe më keq pas lindjes së vajzës së saj në tetor të vitit 2018.

Problemi e ka lënë edhe me plagë në trup dhe Natalie ankohet gjithashtu për njerëzit që e shohin me sy ngacmues ngado që shkon.

21-vjeçarja shprehet:

Ka ndikuar në çdo gjë, duke nisur nga imazhi i trupit deri tek blerja e rrobave dhe reçipetave që më përshtaten. Ato tërheqin vëmendje gjithë kohës dhe e urrej këtë. Një mbrëmje isha në punë deri vonë dhe kur dola po më ngacmonin disa burra të dehur. Kjo më bëri të ndihesha shumë keq, ishte e tmerrshme. Nuk dua të vesh asgjë që më bën të ndihem seksi dhe nuk mund të vesh asgjë që më jep vetëbesim. Është e vështirë të gjej një të dashur që kujdeset për mua. Nëse përdor aplikacionet e njohjeve, të gjitha mesazhet që marr janë rreth gjoksit tim..”

Burimi:Mirror|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania