JOQ Albania
Home

Ka një buzëqeshje rrëzëlluese/ Shpallet femra më e bukur për vitin 2019
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/06/2019 18:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Revista ndërkombëtare ‘’Maxim’’ ka shpallur femrën më të bukur për vitin 2019.

Kjo revistë ka publikuar një listë me emrat e 100 femrave më të bukura në botë. Në krye të kësaj liste është renditur modelja amerikane Olivia Culpo.

Në vitin 2012 ajo ka fituar edhe titullin Miss Universe.

Modelja është shfaqur edhe në kopertinën e radhës së kësaj reviste.

Ndërkohë që 99 emrat e femrave të tjera më të bukura në botë do të publikohen në ditët në vijim.

Ndërkohë që modelja është shfaqur shumë joshëse në fotot e fundit që ka realizuar dhe e ka vërtetuar më së miri se e meriton titullin si femra më e bukur në botë.

Madje duhet thënë se ajo ka linja mjaft perfekte, që çdo femër do t’i kishte zili.