JOQ Albania
Home

Dalin fotot e rralla/ Marilyn Monroe ka qenë shtatzënë, por babai i fëmijës nuk ishte burri i saj
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/06/2019 14:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Marilyn Monroe është cilësuar si një ndër ikonat e rralla të bukurisë.

Mediat amerikane raportojnë se disa media amerikane shkruajnë se në vitin 1960 ajo ka qenë shtatzënë.

Është duke u përfolur se fotografja Frieda Hull ka thënë edhe më parë se Marilyn po priste fëmijën e aktorit Yves Montand.

Madje në disa foto të bëra po në atë vit dallohet se aktorja bukuroshe e ka barkun e fryrë.

Në atë kohë aktorja ishte ishte martuar atë kohë me Arthur Millerin, dhe se kishte punuar me Montandin vetëm për filmin "Let’s Make Love".

Aktorja bionde është përfolur edhe se ka pasur një lidhje intime me presidentin amerikan John Kennedy.

Madje thuhet se edhe për këtë gjë atë e vranë.