JOQ Albania
Home

Lëviste me armë nëpër Tiranë/ Kush është 30-vjeçari i dënuar me 6 vite burg për trafik droge?
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/06/2019 13:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 30-vjeçar është vënë ditën e sotme në prangat e policisë së Tiranës.

Bëhet fjalë për Ergest Hoxhën, 30 vjeç, i dënuar me parë me 6 vite burg për trafik droge dhe plagosje.

Ai udhëtonte i armatosur në kryeqytet dhe në makinë iu gjet një pistoletë dhe 7 fishekë.

Vijon…