JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë/ Makina merr përpara 12-vjeçarin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/06/2019 9:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Mengël të Elbasanit.

Një makinë ka përplasur një këmbësor. Për pasojë ka mbetur i plagosur një 12-vjeçar me inicialet E.P.

Drejtuesi i mjetit tip “Hundai”, është shoqëruar në komisariatin e policisë Elbasan për veprimet e mëtejshme.

Nuk dihen ende rrethanat se dhe se çfarë u bë shkak për aksidentin.