JOQ Albania
Home

Kim Kardashian tregon për herë të parë fytyrën e fëmijës së katërt
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/06/2019 20:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kim Kardashian i ka treguar më në fund gjithë botës, fytyrën e fëmijës së saj të fundit.

Në një postim të bërë në Instagram këtë të hënë, 38 vjeçarja publikoi një foto të djalit të saj, Psalm. Fëmija erdhi në jetë më 9 maj, nga një mitër surogato.

Përbri fotos, Kim shkroi “Psalm Ye Kardashuan West”, duke i lënë fansat të kuptojnë se Ye është emri i mesit i fëmijës.

Siç mund të kuptoni, Psalm është i vetmi fëmijë i çiftit Kardashian-West, që ka një emër të mesëm.

Kujtojmë se çifti kanë sjellë në jetë edhe tre fëmijë të tjerë, vajzën Chicago, 16 muajshe, vajzën North, 6 vjeçe dhe djalin Saint, 3 vjeç.

Burimi: People |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania