JOQ Albania
Home

Vajza që bëri lëmsh finalen e Championsit: Lojtarët e Liverpoolit më dërgonin mesazhe
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 09/06/2019 16:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Padyshim që lezeti i fanales së Champions League këtë vit mes Tottenhamit dhe Liverpoolit ishte fuqja në fushë e një tifozeje bjonde dhe mjaft seksi.

E veshur me një badi ngjyrë të zezë ajo ndërpreu ndeshjen në minutën e 25-të të takimit duke dhuruar "Show’ në mes të stadiumit.

Më pas u mësua se futja në fushë ishte e inskenuar dhe vajza e bëri për të rritur fansat, por edhe për të prmovuar  sajtin e të dashurit të saj.

Së fundmi, 22-vjeçarja Kinsey Wolanski ka dhënë një intervistë për "The Sun" ku ka treguar se tashmë jeta e saj ka ndryshuar totalisht.

Ajo rrëfen:

Për momentin po mendoj të dal në pension kur të jem 30 vjeçe sepse do të kem para mjaftueshëm. Kapërcimi në fushën e finales së Champions League do të më ndihmojë ta arrij këtë. Po planifikoj të bëj kalime të tjera të mëdha që të rris profilin tim. Sigurisht që prindërve nuk iu kisha treguar se çfarë do të bëja, por ata nuk janë surprizuar sepse e dinë se si jam unë. Babi u ngushëllua me faktin se kisha veshur diçka dhe nuk isha tërësisht lakuriq. Pas atij episodi, më kanë ngacmuar disa lojtarë të Liverpool. Nuk do të zbuloj emrat, por disa prej tyre më kanë dërguar mesazhe flirtuese  Njëri më dërgoi disa zemra, e një tjetër më tha se më kishte parë në fushë. Sinqerisht nuk i njihja ata derisa pashë profilet e tyre. Nuk iu përgjigja sepse unë e kam një të dashur”.

Burimi: The Sun| Përshtati: JOQ Albania