JOQ Albania
Home

Ish-e dashura e Neymar ekspozon format bombastike, i bën të gjithë të flasin me vete
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 09/06/2019 14:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Soraja Vuçeliç është bukuroshja që po çmend Instagramin.

Ajo është ish e dashura e futbollistit Neymar, i cili ditët e fundit është përfshirë në një skandal përdhunimi.

Bukuroshja me sy të kaltër siç duket nuk ia ndjen shumë për situatën që po kalon Neymar dhe vazhdon me publikimin e fotove të nxehta.

Format e saj perfekte, barku i sheshtë dhe gjoksi bombastik i ka bërë të gjithë përdoruesit meshkuj të Instagram “të flasin me vete”.

Komentet nga admiruesit, në fotot që ajo publikon, janë të pafundme.