JOQ Albania
Home

Dikur dhe sot/ 16 VIP-a që bëhen më të mirë me kalimin e viteve
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/06/2019 12:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe yjet e Hollywood disa herë e kanë shumë të vështirë të qëndrojnë në formë dhe të ruajnë një stil të tyren.

Disa prej tyre përmirësohen me kalimin e viteve, ndryshojnë stilin, duken më të rinj e më të bukur në daljet e herë pas hershme në tapetin e kuq.

Patjetër që veshja, tualeti dhe stilimi i flokëve ndikon shymë në pamjen e tyre dhe në dhënien e efekteve pozitive apo negative.

Disa herë, VIP-a që janë rreth të 30-ave apo të 40-ave, duken shumë më të rinj, por ka edhe raste tërësisht të kundërta.

Artistet që janë përmirësuar me kalimin e viteve, po i rendisim më poshtë:

Burimi: BrightSide |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania