JOQ Albania
Home

Vetëm 20 vjeç dhe pa punuar asnjë ditë, s’do ta besoni sa miliona ka në bankë djali i Hashim Thaçit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/06/2019 8:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Teksa shumë prej nesh punojnë e lodhen ccdo ditë për të mbyllur fundin e muajit, apo edhe ndonjë kredi të mundshme, fëmijët e politikanëve kanë miliona në banka, edhe pse nuk e kanë idenë e punës aspak.

Këtë herë, në qendër të vëmendjes mediatike janë vënë paratë që grumbullon në bankë djali i Hashim Thaçit.

I riu Endrit, ndonëse nuk punon askund ka rreth 14 mijë euro para të gatshme në banka, sipas "Express".

Fëmija i vetëm i Hashim dhe Lumnie Thaçit është 20 vjeç, por në llogarinë e tij derdhen me mijëra euro çdo vit.

Aktualisht, ai ka në xhirollogari 13 mijë e 500 euro.

Endrit Thaçi njihet edhe për udhëtimet e tij luksoze dhe jetën e shtrenjtë që bën.