JOQ Albania
Home

Me muskuj dhe tatuazhe, marinari pozon si “sirenë” buzë detit
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 08/06/2019 22:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fotot e një marinari në Florida është janë bërë virale pasi ky i fundit ka pozuar si “sirenë” buzë detit.

Muskuloz dhe me tatuazhe, Beau Shepherd kishet veshur një bisht ngjyrë blu ndërsa në kokë mbante kapelën e uniformës së tij, për të realizuar setin aspak të zakontë.

Shepherd u shpreh:

Në punën time, marinarët janë amfibë sepse ne lëvizim nga deti në tokë dhe unë doja që ta përfshija këtë fakt në foto. E bëra kryesisht për shaka, doja diçka që mund t’i bënte për të qeshur miqtë e mi marinarë.”

Fotot u publikuan në Facebook nga fotografja Jacqueline Elliott dhe menjëherë pas kësaj seti u bë viral.

Sipas Jacqueline jo shumë kohë nga publikimi, seti ishte ndarë plot 4,500 herë.