JOQ Albania
Home

“E bëmë pa prezervativë”, vajza që akuzon Neymar për përdhunimin del në krahë nga komisariati
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 08/06/2019 17:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vajza që akuzon Neymarin se e ka përdhunuar, ka thënë se ekziston një regjistrim që vërteton akuzat e saj.

Najila Trindade Mendes de Souza tha gjatë dëshmisë së saj në polici ditën e djeshme se ka në tablet në të cilin ndodhen filmimet ku të dy hyjnë në dhomën e hotelit.

Mediat braziliane, duke iu referuar policisë, thonë se kanë kontrolluar shenjat e gishtave në bravën e derës dhe kanë gjetur gjurmë të pastrueses dhe të vajzës, por jo të lojtarit të futbollit.

26-vjeçarja ka shpërthyer në lot dhe në histeri, teksa është marrë në pyetje nga hetuesit në Sao Paulo. Ajo vazhdonte të thoshte se Neymar e ka përdhunuar muajin e kaluar, pa përdorur as prezervativ.

Siç duket, gjendja e saj psikologjike është rënduar shumë dhe ka qenë pikërisht avokati i saj mbrojtës, ai që e ka marrë në krahë dhe e ka nxjerrë jashtë ambienteve të komisariatit, pasi e reja ka dhënë dëshminë e saj.

Në fotot dhe videot që janë bërë menjëherë virale, vajza shihet teksa qëndron në krahët e avokatit, duke qarë, ndërsa ai mundohet të çajë turmën e gazetarëve dhe fotoreporterëve.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania