JOQ Albania
Home

U bë e njohur në videon e Beyonce, flet gruaja që “ngacmoi” Jay Z
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 07/06/2019 8:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Quhet Nicole Curran dhe është femra që u bë menjëherë super e famshme pasi arriti të bënte xheloze Beyonce, teksa komunikonte me Jay Z.

Ajo është bashkëshortja e pronarit të Golden State Warrior dhe teksa ka folur për mediat, ka bërë me dije se pasi videoja qarkulloi gjerësisht në rrjet, është kërcënuar me jetë dhe është buluar.

Nicole u shpreh se çifti i famshëm ishin të ftuarit specialë të saj dhe të bashkëshortit, Joe Lacob, për të parë Game 3 të finales së NBA, mbrëmjen e së mërkurës.

Gruaja tha se thjesht po e pyeste këngëtarin nëse donte të pinte diçka, sikurse kishte pyetur më parë edhe Beyoncen.

Këngëtarja e njohur shfaqet e bezdisur në videon që u bë virale dhe më pas e qëllon me sup milioneren, në mënyrë që biseda mes saj dhe të shoqit të përfundojë.

Gruaja 50-vjeçare ka thënë se ka pyetur Jay se çfarë donte për të pirë dhe është dashur të zgjatej mbi Beyonce, pasi nuk e dëgjonte përgjigjen e tij.

Për Daily Mail, Curran deklaroi:

Më kanë buluar në internet dhe mendoj se kjo është e padrejtë. Ata ishintë ftuarit tanë. Për mirsjellje u ofrova nga një pije, duke qenë se nuk kemi kamarierë në sallat e lojës. M’u desh të zgjatesha për të dëgjuar dhe kuptuar se çfarë donte të pinte. Kjo është e gjitha. S’ka asnjë histori mes nesh. Më kanë kërcënuar me vdekje dhe më është dashur të mbyll llogari të në rrjetet sociale”.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania