JOQ Albania
Home

Një grua fillon të flasë me bashkëshortin Jay Z, reagimi “epik” i Beyoncé bën xhiron e rrjetit
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 06/06/2019 20:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në qoftë se e keni humbur, njerëzit në Twitter dhe mediat e tjera sociale po “çmenden” pas një videoje të shkurtër ku protagoniste është Beyoncé.

Në 5 maj këngëtarja e njohur dhe bashkëshorti i saj Jay Z janë pikasur të ulur pranë njëri-tjetrit duke ndjekur një ndeshje basketbolli.

Por, mes çiftit të njohur futet një grua me emrin Nicole Curran, bashkëshortja e Joseph S. Lacob.

Curran shihet ndërsa shkëmben disa fjalë me Jay Z duke u varur krah këngëtares, e cila duket që nuk është fare e lumtur për praninë e të paftuarës.

Nga ajo që duket në video, Beyoncé e sheh gruan me cep të syrit ndërsa mundohet të mbajë një buzëqeshje të “ngrirë” në fytyrë.

Por, në fund këngëtares si duket i vjen në majë të hundës dhe shihet duke e goditur lehtë me shpatull Nicole-n, pa rënë shumë në sy.

Kaq u desh që të niste dhe humori në rrjet ndërsa videoja është bërë tashmë virale.

JOQ Albania