JOQ Albania
Home

Thonë se është gay, Hugh Jackman i lë të gjithë pa fjalë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 06/06/2019 7:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Hugh Jackman duket se është duke kaluar vitet më të mira në karrierën e tij si aktor, duke e zgjeruar gamën e veprimtarisë jo vetëm në filmat e thjeshtë, por edhe në musical.

Ai është duke u pregatitur për të vënën në skenën e “London’s 2”, shfaqjen “The Man”.

Për aktorin dhe këngëtarin 50-vjeçar është thënë sëfundmi se ka prirje seksuale ndaj seksit të njëjtë.

Me siguri këto fjalë i kanë shkuar edhe atij në vesh, por deri pak kohë më parë nuk ka pasur asnjë reagim.

Ditën e hënë, në lidhje me thashethemin, Hugh tha:

E di që të gjithë po mendoni… a është ai? A nuk është ai…. australian?”

Ai gjithashtu foli për periudhën kur ishte gati për t’u pushuar nga roli që kishte në X-Man, në vitin 2000.

Jackman u shpreh:

Më thanë se gjërat nuk po shkonin siç ishte menduar. Gati sa nuk më pushuan nga filmi i parë që do të luaja në Hollywood, më i madhi në karrierën time. Isha i acaruar. Shkova në shtëpi dhe nisa t’i ankohesha gruas dhe t’ia vija fajin personave të ndryshëm.
Ajo më dëgjoi me shumë durim për rreth një orë dhe në fund më tha: “Dëgjo, duhet vetëm të besosh tek vetja jote. Po shqetësohesh shumë për atë që thonë të tjerët. Thjesht fokusohu tek karakteri dhe besoji instiktit.”
Për mua kjo ishte dashuri. Dikush beson tek ty atëherë kur ti nuk beson tek vetja jote. Kjo shfaqje i dedikohet Debit (gruas) dhe fëmijëve”.

Burimi: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania