JOQ Albania
Home

Po “lante” xhamin e makinës me gjuhë, vajza pendohet keq pas “incidentit” të vogël
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 05/06/2019 20:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në rrjet po qarkullon videoja e një vajze që po lëpinte xhamin e përparmë të një makine me gjuhë.

Mesa duket nga videoja e shkurtër e shpërndarë jashtë po binte shi, dhe vajza në formë shakaje, kishte nisur të lëpinte xhamin me gjuhë.

Gjithçka ishte në rregull derisa në një moment aktivizohen fshirëset e xhamave dhe njëra prej tyre e godet vajzën në kokë.

Videoja shoqërohet me fjalinë:

E dashura ime mendoi se po bënte humor..”

Nuk dihet nëse fshirëset e xhamit kishin qenë të ndezura paraprakisht apo u aktivizuan me qëllim nga i dashuri i saj.

Girlfriend Licks Car Window, Gets Hit By Windscreen Wiper

"My girlfriend thought she was being funny…" 😂😂 CONTENTbible

Publiée par UNILAD sur Mardi 4 juin 2019