JOQ Albania
Home

Ronaldo mund të rrijë i qetë, Katheryn Mayorga tërheq akuzën për përdhunim
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 05/06/2019 11:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Më në fund Ronaldo mund të jetojë i qetë dhe pa shqetësime jetën e tij.

Akuza për përdhunim nga Katheryn Mayorga është tërhequr dhe tashmë portugezi nuk ka asnjë problem me drejtësinë.

Sipas raportimeve të fundit, ka vendosur që të tërhiqet mbrapsht nga akuza të cilën e bëri gjatë vitit 2018.

Katheryn Mayorga pretendonte se ishte përdhunuar nga Ronaldo në vitin 2009 në Las Vegas, madje ajo pretendonte se pas kësaj ngjarje, sulmuesi i Juventusit i kishte paguar asaj 375.000 dollarë, për të heshtur.

Megjithatë, tashmë kjo histori ka marrë fund gruaja u tërhoq vullnetarisht nga kjo çështje. Nuk ka pasur asnjë marrëveshje mes palëve, vetëm dihet që Katheryn  hoqi dorë krejtësisht papritur.

Tashmë Ronaldo mund të jetë i qetë në jetën e tij private dhe dhe të mos bezdiset më nga këto akuza.

Burimi: Bloomberg.com| Përshtati: JOQ Albania