JOQ Albania
Home

“E ka bërë me ish burrin e motrës”/ Khloe Kardashian i mbyll gojën fansit me komentin e papritur
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 02/06/2019 19:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Khloe Kardashian i ka mbyllur gojën një fansi, dhe shumë të tjerëve që ndanin të njëjtin mendim me të, pas përhapjes së disa thashethemeve.

Kardashian kishte postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku fliste për mikun e saj të mirë Scott Disick, i cili është edhe ish burri i motrës së saj, Kourtney.

Në foton e postuar fansi shkruante:

Refuzoj të besoj që këta të dy s’e kanë bërë bashkë.”

E revoltuar nga komenti, Khloe ka marrë mundimin t’i kthejë komentuesit një përgjigje të gjatë.

Në përgjigjen e saj ajo i shkruante atij se njerëzit mund të kenë edhe marrëdhënie platonike dhe mund të duan dikë pa pasur nevojë që të kërkojnë diçka në këmbim apo edhe të përfshihet marrëdhënie seksuale.

Burimi:UNILAD|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania