JOQ Albania
Home

Çmendet rrjeti/ Gena poston foto me bijat e tij super të bukura
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02/06/2019 16:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gena cilësohet padyshim një prej këngëtarëve popullorë më ët dashur për shqiptarët.

Jeta e tij private ka qenë pothuajse gjithnjë larg vëmendjes së mediave.

Por këtë radhë ai ka vendosur të postojë një foto me dy vajzat e tij super të bukura.

Nasiola dhe Glega përkatësisht 21 dhe 19 vjeç, kanë ardhur në jetë nga martesa e tij e parë.

Dy zonjusha të vërteta, vajzat e Genës kanë pozuar krah të atit, por mësohet se do të ndjekin rrugën e artit ashtu si edhe babai i tyre.