JOQ Albania
Home

I ekspozoi të gjitha në fushë gjatë ndeshjes Liverpool-Tottenham, bjondia e krisur “shuan” ëndrrat e të gjithë djemve
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02/06/2019 15:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Liverpooli fitoi mbrëmjen e djeshme finalen e Champions League pasi mundi 2-0 Tottenhamin.

Megjithatë vëmendjen arriti që ta rrëmbente modelja 22- vjeçare, Kinsey Wolanski, e cila u fut në fushë e veshur me bikini trup të ngushta dhe i habiti të gjithë.

Në bikinin e saj shkruhej "Vitaly Uncensored", faqja me materiale +18 e të dashurit të saj, e cila ka 10 milion ndjekës.

Me veprimin e mbrëmshëm, Wolanski arriti nga 230 mijë në 2 milion ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Në shkallët e "Wanda Metropolitano ishte edhe i dashuri i modeles, i cili ka shpërthyer në ovacione kur e ka parë të pushtonte fushën e blertë.

Me sa duket ajo i dha provat e dashurisë për të, duke i reklamuar faqen në sy të gjithë botës dhe kështu ai ka vendosur ta lërë tërësisht të habitur duke i propozuar për martesë.

Ky i fundit, ka publikuar në rrjetin social Twitter një fotografi nga momenti kur e dashura e tij me bikini ndërhyri në fushë.

Në mbishkrimin e kësaj fotoje, ai i ka bërë modeles një propozim për martesë, duke shkruar:

Mezi pres të martohem me ty”.

Reagimet e ndjekësve dhe përdoruesve në rrjetet sociale kanë qenë të shumta, shumica prej të cilëve e kanë akuzuar Vitalyn se po e bën këtë propozim vetëm e vetëm për të marrë sa më shumë vëmendje.