JOQ Albania
Home

Prej vitesh probleme me frymëmarrjen, e pabesueshme ajo që studentja kishte pasur në hundë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 28/05/2019 10:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një studente nga Londra, e cila prej vitesh vuante nga problemet e frymëmarrjes, ka bërë një zbulim  shokues për gjendjen e saj.

21-vjeçarja Julia Khalil gjithmonë kishte pasur probleme me frymëmarrjen derisa ajo zbuloi se kanalet e hundës së saj ishin bllokuar nga diçka “masive”.

Frymëmarrjen e Julia-s e kishin bërë të vështirë dy masa në madhësinë e dy kërmillëve gjigantë pa guackë.

Pasi iu nënshtrua operacionit, Khalil tashmë mund të marrë frymë lirisht.

Studentja tregoi për mediat se frymëmarrja e saj ishte aq e rëndë dhe e zhurmshme se ajo kishte filluar të evitonte bibliotekën e shkollës. Kjo pasi i dukej sikur i bezdiste të tjerët.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania