JOQ Albania
Home

Milionerja e re po shet foto të sajat lakuriq për bamirësi: Ndihem si Robin Hood
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 23/05/2019 9:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jane Park, vajza që mori famë kur fitoi lotarinë EuroMillions në moshën 17-vjeçare, ka nisur të bëjë para për bamirësi.

Në një postim të sajin në Twitter ajo tregoi se po shet foto të gjoksit të saj dhe paratë ua dërgon njerëzve në nevojë.

Në Twitter ku ndiqet nga 40,000 përdorues ajo tregon:

..Po shes foto topless në internet për njerëzit që dëshirojnë të shohin gjoksin tim për £ 50 + dhe paratë i dhuroj për bamirësi. Ndihem si Robin Hood. Po u marr para të pasurve përversë dhe po ua jap atyre që duan të hanë.”

Gjithshesi 23-vjeçarja sqaroi se nuk po shet foto të sajat tërësisht lakuriq dhe se po e bën vetëm nga dëshira e mirë për të ndihmuar të varfrit.

Dhe, si rrallë ndonjëherë, shumica e ndjekësve të saj e mbështetën me nismën e re.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania