JOQ Albania
Home

Filmoi veten duke u puthur me motrën, 25-vjeçari poston videon e radhës duke puthur të ëmën
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 17/05/2019 11:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një YouTube-r i cili shkaktoi zemërim masiv pasi postoi një video ku puthe gjysmë motrën e tij, tashmë ka publikuar një video të radhës duke u puthur me të ëmën.

Chris Monroe publikoi në kanalin e tij në YouTube një video ku ai puthej bashkë me motrën e tij, Kaitlyn O’Connor.

Por, pas publikimit të videos, të shumtë ishin ata që komentuan se videoja me shumë mundësi ishte e monutar ose se vajza nuk ishte në të vërtetë motra e tij. Gjithsesi rezultoi që videoja nuk ishte rreng.

Për të marrë akoma më shumë shikime në kanalin e tij në YouTube, Monroe filmoi veten duke puthur në buzë edhe nënën e tij.

Përpara puthjes, youtube-ri i thotë së ëmës:

Mami, videoja me Kaitlyn bëri namin, u bë virale, tani dua që të bëjmë një lojë të shkurtër puthjeje bashkë.”

Një lloj siç ndodhi me rastin e parë, edhe kjo video ka shkaktuar zemërim tek njerëzit të cilët i kanë “derdhur” komentet negative “lumë”.

Burimi:UNILAD|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania