JOQ Albania
Home

E rëndë në Tiranë/ “40-vjeçari në gjendje të dehur hidhet nga ura dhe ndërron jetë”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 15/05/2019 23:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 40-vjeçar raportohet të jetë hedhur nga ura tek zona e quajtur Kafja e Rremës në kryeqytet.

Mendohet se viktima ishte në gjendje të dehur në momentin që u hodh dhe ndërroi jetë.

Një qytetar shkruan në redaksinë e JOQ Albania:

Sot ndodhi një ngjarje e rëndë të katarakti, Kafja e Rremës në Tiranë. Një i pirë u hodh nga ira dhe humbi jetën. Një 40-vjeçar.”

Në fotot tragjike të dërguara në redaksinë e JOQ Albania duket në ujërat e lumit të Tiranës një trup i pajetë i marrë nga rrjedha e ujit.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me trupin e pajetë pas shkrepjes së këtyre fotove ditën e sotme.

JOQ Albania