JOQ Albania
Home

Nga Mbappe te Ronaldo, ja si do dukeshin yjet e futbollit nëse do ishin femra
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 15/05/2019 18:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një filtër e aplikacionit “Snapchat”, është kthyer së fundmi hit në internet dhe po i çmend të gjithë.

Ajo i shndëron fytyrat e meshkujve në version femre.

Tashmë në rrjet po qarkullojnë disa foto të futbollistëve me të famshëm të Europës, të cilët kanë fytyrë femre.

Këto foto kanë bërë xhiron në rrjet dhe kanë shkaktuar jo pak të qeshura te publiku.

Mesi, Ronaldo, Mbappe dhe disa të tjerë janë disa nga lojtarët që kanë rënë “pre” e këtij filtri të famshëm