JOQ Albania
Home

Aksident në Mallakastër/ Përplasen dy makina
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 15/05/2019 15:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në rrethin e Mallakastrës.

Mësohet se në fshatin Fratar janë përplasur dy makina.

Dyshohet se nga ky aksident ka mbetur i vdekur një person.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

Në vendin ku ka ndodhur aksidenti ka shkuar një ambulance dhe policia.

Foto ilustruese