JOQ Albania
Home

Të gjithë mendonin se ishin ndarë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari kapen mat në Tiranë
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 15/05/2019 14:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Prej disa muajsh është përfolur në rrjetet sociale se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Edhe pse këto aludime vazhduan për një kohë të gjatë, as Lori as Visi nuk reaguan për të hedhur poshtë akuzat e fansave.

Mirëpo tanimë nuk ka më dyshime pasi çifti është fotografuar bashkë. Një foto e tyre është publikuar në “IN Tv”, ku Lori dhe Visi shfaqen duke ecur në rrugët e Tiranës, të dy të veshur me shumë stil.

Duhet thënë se shkak për që është përfolur ndarja e tyre ka qenë që ata vetë nuk kanë publikuar as foto shpesh me njëri-tjetrin.