JOQ Albania
Home

Aktorja Olta Gixhari mahnit fansat me fotot e nxehta nga plazhet e Spanjës
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 15/05/2019 0:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Olta Gixhari është një nga aktoret më tërheqëse dhe më të komentuara në media si për anë profesionale edhe për atë private të cilën e mban larg syrit të publikut.

Herë pas here Olta ndan në llogaritë e saj në rrjetet sociale momente nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundmi Olta ka nisur pushimet  dhe fotot që ka postuar në Instagram ka zbuluar se ndodhet në Spanjë.

Aktorja ka postuar disa foto në të cilat duket shumë në formë.

Olta Gixhari i ka lënë ndjekësit me gojën hapur duke u shfaqur e veshur me bikini teksa pozon mbi një litar.

Jo vetëm kjo foto, por edhe një tjetër ku Olta shfaqet në pishinë me shikimin lart i kamahnitur ndjekësit e Oltës në Instagram.