JOQ Albania
Home

“Dua t’i bëj nder ndonjë çuni shqiptar’’/ Polakja ofrohet si nuse për letra, kërkon 18 mijë paund
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/05/2019 14:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të gjesh partnerin ideal në ditët e sotme është cilësuar si diçka e vështirë. Një person ka shkuar në redaksinë e JOQ Albania dhe shkruan se një shoqe e tij polake do të martohet për letra.

Po ashtu në mesazhin e tij, që ai ka dërguar pranë redaksinë së JOQ Albania shkuan se vajza që kërkon një bashkëshort për letra dhe se ajo ndodhet në Londër.

Më tej në mesazhin e tij ai shkuan se polakja ofrohet si nuse për letra dhe se kërkon 18 mijë paund.

Foto ilustruese

Gjithashtu në përfundim të mesazhit të tij, ai shkruan se mendon t’i bëjë nder ndonjë çuni shqiptar tamam.

Mesazhi i plotë:

Joq përshëndetje! Lajmerim Per krejt Cunat Shqiptar ne Londer qe Dojn me u Martu Per Dokumenta.. Kam 1 shoqe Polake  qe don me U martu.. Shifra Eshte 18.000 £.. Mendoj ti bej nder naj cuni Shqiptar Tamam!’’