JOQ Albania
Home

Tragjedi në “Wrestling”, humb jetën në ring “ylli” i njohur
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/05/2019 12:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sporti i "Wrestling" është sa i bukur, aq edhe i rrezikshëm.

Së fundmi, nje ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë një ndeshjeje në Meksikë.

Sportisti i njohur dhe njëkohësisht aktori me pseudonimi, Silver King ka humbur jetën gjatë përballjes në ring.

Çezar Barron ishte i njohur në vendin e tij pasi ishte një nga sportistët më aktivë.

51 vjeçari u rrëzua gjatë një ndeshje dhe mediat raportojnë se ai mund të ketë pësuar atak kardiak.

Më poshtë pamjet: