JOQ Albania
Home

E dëshpëruar sepse nuk ka gjetur ende burrë, milionerja e re tregon lëvizjen e radhës
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/05/2019 10:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jane Park është e njohur në Britani pasi u bë fituesja më e re e lotarisë EuroMillions, por si duket fati nuk po i ecën aq mirë në dashuri.

23-vjeçarja u bë milionere kur ishte vetëm 17-vjeç, por që atëherë nuk i ka ecur dhe aq mirë me jetën intime.

Me anë të një postimi në Twitter, Park njoftonte se meqenëse nuk po gjen të dashur, por  konsideron të futet në një reality shoë.

Ajo shkruante:

Unë dhe Sarah kemi vendosur që meqënëse nuk po gjejmë të dashur dhe s’kemi me kë të dalim, do të aplikojmë tek gogglebox..”

Vitin e shkuar, Jane ishte e gatshme t’i ofronte £60,000 në vit burrit që do të pranonte të dilte me të, por mesa duket edhe me para nuk mundi të gjente të duhurin.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania