JOQ Albania
Home

Po raportonte para ndeshjes Valencia-Arsenal, “zhduket” gazetarja
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/05/2019 16:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Para ndeshjes së djeshme në Europa League mes Valencia-s dhe Arsenal, ka ndodhur një episod i pakendshëm.

Një gazetare ishte duke raportuar drejtpërdrejtë nga "Mestalla" teksa skuadrat po bënin nxehjen në fushë.

Papritur, një top ka ardhur nga shumë larg dhe e ka goditur mbrapa koke gazetaren e shkretë e cila nuk është dukur më pas atij episodi.

Shpresojmë që ajo të jetë mirë…