JOQ Albania
Home

Dalin në treg “pantallonat” e pazakonta, nuk lenë asgjë për imagjinatën
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 08/05/2019 23:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një palë pantallona aspak të zakonta kanë shkaktuar pakënaqësi tek blerësit.

Te nxjerra në treg nga Fashion Nova, pantallonat e “tejdukshme” kushtojnë vetëm £19 dhe nuk lënë asgjë për imagjinatën.

Në pjesën e poshtme ato janë me një copë të tejdukshme, por sipër tek pjesa e të pasmeve janë të çara.

Tashmë klientët i quajnë si “pantallona striptistesh”, dhe shtojnë se çfarë kuptimi ka që të veshësh pantallona të tilla kur mund të dalësh me bikini.

Në faqen e saj në internet, Fashion Nova njoftonte se në qoftë se nuk ju pëlqen ngjyra pjeshkë, pantallonat vijnë gjithashtu në ngjyrë të zezë, rozë neoni dhe jeshile.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania