JOQ Albania
Home

Prezantuesja lë gafën epike: Të lindësh i bukur nuk është çështje fati, por profesionalizmi
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 08/05/2019 11:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fjoralba Ponari është një prej moderatoreve më të reja të ekraneve shqiptare, e cila ka spikatur që në fillimet e saj me imazhin e një vajze të ëmbël dhe bukuroshe.

Dalja e parë publike e saj ishte në një emision këndimi ku edhe shfaqi vokalin e saj e më pas u zhvendos në prezantimin e emisionit “E Diell”.

Paraqitja ditët e sotme është kthyer në kriterin kryesor për të qenë imazh në një ekran, pavarësisht se sa elokuente dhe kuptimplota mund të jenë ato që prezantuesja shpreh.

Në një prej puntatave të emisioneve, moderatorja ka lënë një gafë që është komentuar gjerësisht në rrjetet sociale.

Teksa po prezantonte reklamën e një klinike estetike, moderatorja shprehet:

Të lindësh i bukur nuk është vetëm çështje fati, por edhe profesionalizmi…