JOQ Albania
Home

Tronditja nga eliminimi, shoferi i autobusit harron Messin në stadium
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 08/05/2019 10:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Barcelona pësoi mbrëmjen e djeshme në Champions League një nga humbjet më shokuese.

Ata janë mposhtur mposhtur 4-0 nga Liverpool dhe duke u eliminuar me turp nga ky kompetcion, pavarësisht se kishte fituar 3-0 ndeshjen e parë.

Normalisht që kjo përmbysje ka prekur jo pak ekipin katalanas, përfshirë edhe shoferin e autobusit i cili do merrte lojtarët spanjollë nga ‘Anfield’ për t’i dërguar në hotel.

Ajo çka ndodhi pas ndeshjes ishte e pabesueshme, pasi shoferi harroi lojtarin kryesor të Barcelonës,Leo Messin brenda në stadium.

Videoja e fundit që po qarkullon në rrjetet sociale tregon më së miri që eliminimi i Barcelonës ka lënë pasoja të mëdha te të gjithë…