JOQ Albania
Home

‘Receta sekrete’ që mban gripin larg, trajnuesja tregon përbërësin e pazakontë që bën ‘mrekullira’
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 08/05/2019 0:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një trajnuese personale vegane, ka treguar se si ia bën për ta mbajtur gripin dhe sëmundjet e tjera larg në mënyrë ‘natyrale’.

Ndërkohë që tashmë kemi dëgjuar për maskat e fytyrës me spermë, Tracy Kiss ka gjetur një mënyrë tjetër për të përfituar nga vetitë shëndetësore të semenit.

Kiss tregoi për The Sun se ajo përgatit një përzierje frutash, qumësht kokosi dhe bajamesh dhe, këtyre u shton gjithashtu pak spermë.

Tracy shton më tej:

Nuk kam qenë mirë dhe pa energji, por tani…gjendja ime është përmirësuar. Sperma është një produkt i mahnitshëm dhe ne duhet të heqim dorë nga komplekset, përfitimet e saj shëndetësore janë studiuar mirë dhe më shumë gra dhe burra duhet të përfitojnë nga kjo. Veçanërisht pasi ajo prodhohet nga trupat tanë dhe nuk përmban kimikate."

Burimi:Mirror|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania