JOQ Albania
Home

Rashel Kolaneci i nxjerr të gjitha në Greqi: Nuk ka kurë për sëmundjen e…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 05/05/2019 14:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pavarësisht se ende nuk kemi hyrë në periudhën zyrtare të pushimeve, kjo nuk ka penguar personat publikë që të nisin më herët relaksin. Ditët e nxehta të muajit prill nxitën shumë prej personazheve publikë që të qetësoheshin në ishujt e Egjeut.

Një gjë të tillë ka bërë edhe Rashel Kolaneci. Ajo vendosi që të shijojë vendet e bukura të Greqisë për të marrë rrezet e diellit në prag të verës që po afron.

Rashel, nuk ka ngururar që gjatë këtyre ditëve pushimi të nxjerrë në pah edhe linjat e saj tunduese dhe bombastike. Mes fotove hot të postuara në Instagram, Rashel tregon se si po relaksohet mes plazhit dhe rrezeve të diellit.

Ajo shfaqet me bikini që i lënë shumë pak vend imagjinatës dhe me një dixhiturë mjaft interesante.

Modelja ka shkruar:

Nuk ka kurë për sëmundjen e Instagramit”.