JOQ Albania
Home

Milionerja e re ofron 80 mijë euro për të pasur një të dashur: Kam 362 ditë pa kryer marrëdhënie intime
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 04/05/2019 22:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Milionerja më e re në Britaninë e Madhe ka treguar së fundmi se fati nuk ka qenë me të kohëve të fundit.

23-vjeçarja Jane Park ka treguar se ka pothuajse 1 vit pa kryer marrëdhënie seksuale. Park, fitoi një milion paund në vitin 2013, por si duket, fati nuk e ka ndjekur më që prej asaj kohe.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, 23-vjeçarja shkruante:

Dita e 362 pa seks. Dola jashtë dhe vrapova me shapka vetëm të kujtoja se çfarë zhurme kishin.”

Jane është në kërkim të gjysmës së saj më të mirë që prej kohës kur u nda me ish-futbollistin Jordan Piggot.

Në përpjekje për të gjetur një partner, Jane krijoi vitin e shkuar një faqe interneti ku të “interesuarit” mund të aplikon.

Për personin e zgjedhur, milionerja e re e Britanisë do të ofronte 80 mijë euro.