JOQ Albania
Home

Me 5 MAJ bëhet nami/ Vajzat e MARIA BONITA premtojnë surpriza pafund për natën e veçantë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 03/05/2019 13:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

MARIA BONITA STRIP CLUB, klubi më i frekuentuar në kryeqytet feston 4-vjetorin e krijimit dhe kjo nënkupton vetëm dy fjalë: ARGËTIM TË PAHARRUESHËM!

Nën shoqërinë e vajzave seksi, të cilat do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë mbrëmjes me lëvizjet e tyre sensuale, femërore dhe shumë joshëse, do të dinë si ta ndezin atmosferën në këtë ditë festive për klubin.

Jo vetëm për privatësinë që u ofron klientëve të përhershëm e atyre të rinj, por me joshjen që u bëjnë “panterat” e zjarrta, është e pamundur të mos rikthehesh.

5 MAJ premtohet një show që do të mbetet gjatë në kujtesën e çdo të pranishmi, pasi surprizat do të jenë të panumërta.

Ku i dihet... mbase brenda kutive gjigante të dhuratave do të jenë “të paketuara kukullat e klubit”... STAY TUNED për më shumë...

Këto janë vetëm pak nga detajet që do t’ju mbajnë më gjatë në ambientet luksoze të klubit të mirënjohur.

Mos harroni!

Çfarë ndodh tek Maria Bonita, mbetet tek Maria Bonita...

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë (ish-Treni)