JOQ Albania
Home

Ngjan si një diamant futuristik, kjo është “super-bisha” e blinduar që kushton sa qimet e kokës
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 29/04/2019 10:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nga jashtë,ngjan një diamanti kolosal, futuristik ndërsa nga brenda është një “parajsë” luksoze.

Me një çmim fillestar prej $ 2 milion, King Karlmann është SUV-i më i shtrenjtë dhe luksoz në treg; i rëndë por i bukur, i fortë, por i çmuar.

Me një peshë prej 5.8 ton super bisha, anti-plumb është e pamundur që të injorohet.

Sa i përket pjesës së brendshme, Karlmann King ofron komoditetin e një hoteli me 5 yje.

Super makina është e pajisur gjithashtu edhe me një televizor 40 inç, Playstation 4 dhe laptopë të integruar.

King Karlmann ka gjithashtu një frigorifer për shampanjë, një bar, syze kristali dhe një makineri për kafe.

Burimi: Mail Online|Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania