JOQ Albania
Home

“Çmendet” i riu në Bllok, shkul shtyllën i vetëm në mes të natës
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 28/04/2019 8:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Padyshim që Tirana është qyteti i çudirave… Ashtu siç ka thënë edhe vetë kryeministri dikur “Gjithçka mund të ndodhë, jetojmë në Tironë!”

Rreth mesnatës, një skenë e pazakontë është parë nga një grup të rinjsh në zonën e ish-Bllokut, një prej më të frekuentuarave në Tiranë.

Një djalë i ri ka tentuar të heqë një prej shtyllave që tregon emrat e rrugëve në kryqëzim duke performuar si Tarzan mbi gardhin që ndan rrugën me trotuarin.

Policia i është afruar, por ai nuk prish terezinë dhe vazhdon të çojë në fund atë që ka nisur…

Djali, i cili ka filmuar videon ka dhënë komentin e tij humoristik:

E shau shtylla kte djalin edhe i doli tek e tek…”