JOQ Albania
Home

“Kur të shoh ty më duket sikur jam martuar me…”, Rikja skandalizohet nga mesazhet e burrave të martuar
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 21/04/2019 12:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një nga vajzat më të famshme të momentit, është ish-banorja e “Big Brother” dhe tifozja e kombëtares në Francë.

Rike Roçi, vijon të tregojë format e saj perfekte në Instagram. Teksa kjo ka sjellë jo pak “lakmi” nga meshkujt që i shkruajnë pafund në rrjetin social.

Në postimet e fundit, me foto mjaft provokuese, Rikja ka marrë mesazhe të shumta, të cilat nuk i kanë pëlqyer aspak pasi nuk i janë dukur normale.

Ka meshkuj që arrijnë deri atje sa të quajnë veten të martuar me “burrë” kur shikojnë foton e Rikes.

Por komenteve nuk i janë kursyer as femrat, të cilat ndjehen të “kërcënuara” nga burrat që rrinë në Instagram.

Modelja ka ndarë disa prej tyre në Instastory.