JOQ Albania
Home

Jetonte brenda tij, nuk do ta besoni se çfarë nxjerr mjeku nga hunda e këtij pacienti
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 19/04/2019 20:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në rrjetet sociale po qarkullon një video e frikshme që tregon procesin e heqjes së një paraziti nga hunda e një pacienti.

Identiteti i të riut në video nuk dihet por thuhet se pamjet janë filmuar më 9 prill.

Me anë të një sonde të pajisur me kamer dhe një mjeti kapës, mjeku arrin që të nxjerrë nga hunda e pacientit një parazit të gjallë.

Bashkë me videon, një person shkruante:

Ja pse nuk duhet të laheni apo notoni në ujërat e përrenjve të ndodhur thellë në pyje. Në ato ujëra mund të ketë parazitë të çuditshëm që mund t’iu dëmtojnë shëndetin."

JOQ Albania

Parasite Pulled From Guys Nose

OMG! You won't believe what they pulled out of this guy's nose…😱🤢

Publiée par UNILAD sur Vendredi 19 avril 2019