JOQ Albania
Home

I kërkoi s*eks në këmbim të parave, e dashura e reperit të njohuri i kthehet fansit: Me 500 euro fshij…
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 16/04/2019 12:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Modelja dhe njëkohësisht e dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli i është kthyer një fansi që i komentoi në një foto të sajën në Instagram.

Ismajli kishte ndarë në llogarinë e saj në Instagram një foto ku dukej që sapo kishte dalë nga dushi.

Dhe, si duket ndjekësit nuk u kanë rezistuar komenteve.

Një prej tyre i shkruante:

A po ja çel bacit pak, t’i jap baca 500 euroo”

Adelina zgjodhi që të mos e injoronte komentin e tij dhe ia kthen:

 Me 500 euro i fshij sytë në mëngjes”