JOQ Albania
Home

Humb jetën tragjikisht në Gjermani 25-vjeçari shqiptar
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/04/2019 9:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani dy ditë më parë.

Sipas burimeve ekskluzive për JOQ Albania, 25-vjeçari Novi Margjini nga Lezha ka humbur jetën në Dortmund.

I riu kishte qenë duke udhëtuar me makinë dhe ka humbur kontrollin e mjetit, e për pasojë ka gjetur vdekjen.

Të afërm të viktimës kanë raportuar për JOQ Albania se trupi i të ndjerit do të mbërrijë sot në atdhe.

Ata kanë shkruar:

Pershendetje, si nuk foli asnjë media per vdekjen e te riut nga Lezha sot vjen me avion ne orën 11 nga rinasi kufoma e 25 vjecarit nga gjermania. Ca thonë se ka rene ne humnere me makine. Po cuditem si nuk ka asnjë lajm ne tv.”