JOQ Albania
Home

Vrenozi sfidon Ramën dhe Braçen, nuk do ta besoni se çfarë u punon
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 10/04/2019 19:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ilir Vrenozi është korçari më i famshëm në Shqipëri.

Ai është bërë i njohur për videot e tij ironike ndaj kryeministrit Edi Rama.

Vrenzoi gjithashtu është tifoz i Skënderbeut, i cili është ekipi i qytetit të tij të lindjes, Korça.

Mbrëmjen e sotme, Vrenozi është i pranishëm në stadiumin "Selman Stërmasi" për të ndjekur ndeshjen Partizani-Skënderbeu.

Ai ka realizuar një selfie ku shfaqet edhe vëllai i kryeministrit, Olsi Rama.

Vrenozi e ka dërguar foton në redaksinë e JOQ Albania, duke thënë se e ka vetëm 1 metër larg Olsi Ramën.

Më tej ai ka thënë gjithashtu se ka vetëm 5 metra larg Braçen, por nuk duket pasi është i vogël dhe e ka mbuluar presidenti Gaz Demi.

Vrenozi shkruan:

1 metër larg e kam Olsi Ramën. Po shikojmë ndeshjen Partizani-Skënderbeu. Kurse Bracen 5 metra larg pas Gazit me kapele te kuqe
Për momentin Partizani është duke fituar me rezultatin 2-0.