JOQ Albania
Home

Deklarata e fortë e moderatorit shqiptar: S’e ke idenë sa e lartë është përqindja e meshkujve kurva në këtë vend!
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/04/2019 10:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kelvi Kadilli është një prej moderatorëve shqiptarë i njohur për mënyrën e tij të hapur të të folurit dhe të shprehurit të gjërave ashtu siç i mendon.

Ai ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin e Kastro Zizos, “Late Night Show”.

Kadilli në një debat me Kastro Zizon, ka deklaruar se 90% e femrave bëjnë një lifestyle që i etiketon me një fjalë të fortë, bazuar në atë që shikon gjatë jetës së natës. Ai sigurisht deklaron se ka edhe vajza shumë të mira, por përqindja më e madhe janë kurva.

Për më tepër ai ka vijuar duke thënë se përqindja e meshkujve të kësaj kategorie është akoma edhe më e lartë.

Pjesë nga debati

Kelvi Kadilli: Ironizoj gjithë popullatën, 90% e njerëzve janë të tillë.

Kastro Zizo: I bie që 90% të femrave po na i nxjerr kurva?

Kelvi Kadilli: Shumica ashtu janë Kastro, tani të lutem.

Kastro Zizo: Nuk e pranoj.

Kelvi Kadilli: Nuk e di, çfarë shikoj natën. Ka edhe goca shumë të mira por…

Kastro Zizo: Mund të themi 10% për të qenë realist. 10% e femrave. Por të futesh tek meshkujt nuk e ke idenë sa është përqindja e lartë e meshkujve kurva në këtë vend.

Kelvi Kadilli: Sigurisht.

Kastro Zizo: Femrat që janë të tilla duhet të dalin hapur. Të thonë jemi kurva se kështu dua ta shijoj jetën.

Kelvi Kadilli: Ky është problemi se nuk dalin hapur. Po të dilnin hapur do ishin të gjithë më të lumtur.

Kastro Zizo: Ndërsa meshkujt është problem i madh, janë më të poshtër.